İnegöl Mobilya - Portmanto Modelleri

Evinize girdiğiniz ilk anda sizi karşılayacak olan portmantolar  ergonomik bir tasarıma sahip olmalıdır. İhtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak bir portmanto modelinde dış giyim kıyafetlerinizi asmak için yeterince askı ve ayakkabılarınızı depolamak için yeteri kadar raf olmalıdır. Evinizin girişi küçükse özel ölçü imkanına olanak sağlayan portmanto modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Sürgülü ve kapaklı olarak iki tarzda üretilen inegöl mobilyası portmanto modelleri  ev dekorasyonunuzun tamamlanmasına yardımcı olacak. Antresi dar olanlar sürgülü modellerimizi tercih ederek alan tasarrufu sağlayabilir. Kapaklı modellerimiz iki ve üç kapaklı seçenekleriyle ihtiyacınızı karşılayacak tasarımdadır. Aynasız modellerimize dilerseniz kapak kısmına ayna ekleyerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Portmanto fiyatları ürünün boyutlarına ve tasarımına göre değişiklik gösterse bile size  en uygun fiyatlarımızı sunmak için çalışıyoruz. Bol ürün seçeneğine sahip sayfamızı ziyaret ederek sizde kendinize uygun modeli bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı