Avangart Yatak Odası-Klasik Yatak Odası 

Mobilya da klasik tasarımlardan vazgeçmem ama biraz da sade olsun diyenler avangart yatak odası takımları sizin kurtarıcınız olabilir. Mdf malzeme üzerine işlemeler yapılarak çeşitli desenler elde edilir. Sonrasında ekru üzeri altın sarısı ya da farklı renk kombinasyonları kullanılarak boyama işlemi yapılır. Sonucunda avangarde stilin en güzel örneklerinden birini yatak odası takımında görme imkanımız oluşur.

Avangart yatak odası beyaz,ekru,gri, altın sarısı gibi her renkte yapılabilse de en çok tercih edilen ve kullanılan krem rengi üzerine altın rengi ikisilidir. Bu ikiliyle evinizin en özel yeri yatak odanızı küçük bir saraya dönüştürebilirsiniz. Unutmayın ki lüks mobilyalara ulaşmak Mobilyan İnegol ile artık çok kolay. Beğendiğiniz modeli sitemizi ziaret ederek seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Avangarde Yatak Odası Fiyatları

Mobilyan İnegolde avangart yatak odası takımı fiyatları her cebe hitap ediyor. Yatak odanızın standartların üzerinde olması için bir servet harcamanıza gerek yok. Uygun fiyatlarla zevkinize ve bütçenize uygun modellere ulaşabilir, nakliye ve kurulum hizmetimizle alışverişinizi zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. 

Üstün kalite standartları ile üretilen modellerimizin tamamına web sitemizin avangard yatak odası kategorisinden inceleyebilirsiniz.
 

Çerez Kullanımı