Chester Koltuk Takımları-Mobilyan İnegöl

İlk olarak İngiltere’de yapılan chester model koltuk takımı günümüze kadar tasarımını koruyarak gelmeyi başarmıştır. Chester, koltukların sırtında ve kollarında yapılan süslemeye verilen isimdir. Düzenli aralıklarla içeri göçen boşluklar düğme ya da taşlarla süslenir ve chester modeli oluşturulur. Modern ve klasik olarak iki farklı stilde tercih edilebilir. Yıllardır orijinaliğini koruyan klasik chester koltuk takımlarının yanı sıra modern tasarımlarda da kullanılmaya başlanan chester modeli  her tarza uyum sağlayabilmektedir.

Chester koltuk takımlarını evinizde, ofisinizde, iş yerinizin bekleme salonunda kullanabilirsiniz.  Salonlarınızda kullanacağınız koltuklarda nubuk ve kadife kumaşı  tercih edebilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinde ise deri kumaş  oldukça şık duracaktır. Seçeceğiniz kumaşın silinebilir özelliğe sahip olması, süngerin oturum yükekliği ve yumuşaklığı  konforu attıran özelliklerdendir.

Mobilyan İnegol’de chester koltuk takımı fiyatları cep yakmıyor. Uygun fiyatlarla evinizde ve ofisinizde şıklığı yakalamak mümkün.  Tüm modellerimizi ve renk seçeneklerimizi incelemek için sayfamızı inceleyebiliriz bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Çerez Kullanımı