İnegöl Mobilya-Düğün Paketleri 

Yeni evlenecek olan çiftlerin evlerini döşemede düşündükleri mobilyaların tamamı fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Tüm mobilya ürünlerini bir arada satın alacağı fırsatların olması çiftlere avantaj sağlamaktadır. Çiftler satın almayı düşündükleri takımları tek tek almak yerine bir paket halinde satın alması daha cazip gelmektedir.

Evlilik planları yapanların tüm ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan düğün paketlerine olan talep giderek artmaktadır. Düğün paketinin özellikle fiyat faktöründe ciddi bir fark olduğundan müşteriler diğer takımlarla kıyasladığında bu paketlerin önemini anlamaktadır.

       Mobilyaninegol.com    Düğün Paketleri

2020 yılın da Düğün paketleri bünyesinde birçok mobilya ürünlerini barındırmaktadır. Evlerin ana mobilyaları bu paketlerde yer alarak çiftlerin ihtiyaçlarını bir bütün olarak kapsamaktadır. Pakette yer alan mobilya takımlarını sayarsak;

Yatak odası takımı; çiftlerin mutlu ve huzurlu bir şekilde zaman geçirecekleri, güzel ve kesintisiz bir uyku çekebileceği bir yatak odası takımı bu paket içerisine girmektedir. Takımdaki yatak odasını kapsayacak dolap, şifonyer, komidin gibi ürünler de dahildir.

Koltuk takımları; evlerin olmazsa olmaz takımlarında olması, konuklarını ağırlamada etkili bir rol oynaması ve dizayn bakımından görselliği ön plana çıkan koltuk takımları paket halinde müşterilerini beklemektedir.

Yemek takımları; yemek ihtiyaçlarımızı sağlıklı ve şık masalarda geçirdiğimiz, gerek salonlarda olsun gerekse odalarda olsun belirli biz zamanlarda uğradığımız takımlardan olması nedeniyle her takım gibi önem arz eder. Yemek takımlarında standart olarak vitrin, konsol, masa ve sandalyelerin yer aldığı bilinmektedir.

                                        Düğün Paketleri

Çiftlerin evlilik zamanlarda ekonomik yönden çok zorda kaldıkları için evin dekorasyonunu tamamlamada kesintiler yaşamaktadır. Bu duruma yönelik düşünülen hem fiyat konusunda hem de evin kapsadığı takımlar konusunda büyük indirimler yapılarak çiftlerin evlerini döşemede yardımcı olunmaktadır.

Mobilyan İnegol özel avantajlı düğün paketleri sizlere sunarak evinizi kurmada katkı sağlayarak çiftleri mutlu etmektedir. Sundukları paket içerisinde birçok renk ve modellerin yer aldığı takımlar sizlerin isteklerine göre şekillenmekte ve düzenlenmektedir.                                                                                                                                                             Düğün paketi

Paket genel olarak 3’lü takımdan oluştuğu ve her takımın işlevsellik özelliklerinin nasıl olduğu yönünde bilgili olunmalıdır. Paketteki her takım için dikkat edilmesi gerek hususlardan birkaçı;

  • Takımların renk, desen yönünden birbirine uyumlu olmasına
  • Modaya ayak uydurabilecek şık takımların bulundurulmasına
  • Kaliteli mobilya takımlarının yer almasına
  • Evlerin dekorasyonunu tamamlayacak nitelikte olmasına gibi etkenlere dikkat edilerek akılcı ve sağlıklı seçimler yapılabilir. Tüm bu paketleri ekonomik, kalite ve modern yönlerini sizlere sunan Mobilyaninegol ev renklerinize uyumlu düğün paketlerinde fırsatlar oluşturmaktadır. Sizinde hala bir düğün paketiniz yoksa takım halindeki bu paketleri firmamız sayesinde sahip olabilirsiniz. İnegöl Mobilya
1