Genç Odası Modelleri

Çocukluk çağından çıktığımız yıllarda kendimizi daha büyümüş hissederiz ve bu da tercihlerimizi etkiler. Genç odası takımları çocuksu öğelerden arınmış daha sade ve olgun tasarımlara sahip olmalıdır. 

Erkek genç odası takımları ve kız genç odası takımları olarak kendi içerisinde iki farklı kategoriye ayrılan genç odaları hem kızlara hem de erkeklere hitap eden tarafsız modelleriyle de dikkat çekiyor. Erkek genç odalarında gri,mavi tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Kız genç odası modellerinde ise beyaz, kırmızı ve pembe tonları kullanılmakta. 

Ahşap genç odası takımları hem kızlara hem erkeklere hitap eden zamansız tasarımıyla asla eskimeyen bir tarza sahip. Farklı renklerle birlikte kullanıldığı modellerin yanı sıra tamamen ahşap, ceviz renginden oluşan genç odası takımları natural tonlardan vazgeçemeyen gençlerimiz için harika tasarımlar barındırıyor.

Genç odası seçerken tasarımın yanında kullanışlılık da bir o kadar önemli. Odanın ebatlarına göre yapılacak tercihler size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bazalı genç odası takımları fazladan depolama alanı sağladığı için ufak odalar için oldukça avantajlı bir seçenek.

Bir odayı kardeşiyle paylaşan gençlerimiz ya da çocuklarımız için ranzalı genç odası takımları uygun olacaktır. Dilerseniz ranzanın alt katında çekmeceli karyola tercih ederek ekstra depolama alanı elde edebilir ya da misafir yatağı olarak kullanabilirsiniz. Yeni ranza modelleri birbirinden farklı modelleri ve ergonomik tasarımlarıyla herkesin zevkine ve ihtiyacına hitap ediyor.

Genç Odası Takımı Fiyatları

Genç odası fiyatları takımın içerisindeki parça sayısına ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. En ucuz genç odası takımı fiyatlarını görmek için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

En yeni genç odası takımlarını incelemek için www.mobilyaninegol.com u ziyaret etmeyi unutmayın. Size ve ailenize en uygun takımı seçmek için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilir siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.
 


 
Çerez Kullanımı