Avrupaya Mobilya Teslimatı

TÜRKİYE’DEN  AVRUPAYA MOBİLYA NASIL GÖNDERİLİR?
Mobilyan İnegol olarak adını tüm dünyaya duyurmuş inegöl mobilyalarını yurtiçine uygun fiyatlarla ulaştırdığımız gibi yurtdışındaki müşterilerimize de ulaştırıyoruz. Avrupa’da tüm ülkelere dilediğiniz mobilyayı güvenle teslim ediyoruz.
Mobilya Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?
Bu konuda siz müşterilerimizin yapması gereken ekstra bir işlem bulunmuyor. Mobilyan İnegol olarak alanında uzman lojistik firmaları ile çalışıyoruz. Sipariş verdiğiniz mobilyalarınız kapınıza kadar teslim ediliyor.
Nakliye Ücreti Kime Ait Oluyor?
Yurtdışına mobilya gönderimlerinde nakliye ücreti müşterilerimize ait oluyor. Nakliye ücreti ürünlerin metreküp üzerinden kapladığı yere ve şehrin uzaklığına göre hesaplanmaktadır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizi 05467157616  nolu numaradan arayabilir ya da WhatsApp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Sipariş Süreci ve Ödeme Nasıl İşliyor?
Beğendiğiniz ürünlerin ödemesini kredi kartıyla ve banka hesap numaralarımıza havale/eft yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenin %30 ‘unu sipariş sırasında kalan tutarı ürünleriniz tamamlandığında nakliyeye teslimat yapılacağı gün yapıyorsunuz.
Siparişlerim Kaç Günde Bana Ulaşır?
Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 21 gün içerisinde ürünleriniz hazırlanıp paketleniyor. Paketlemeler taşıma sürecinde hasar almayacak şekilde dayanıklı malzemelerden özenli şekilde yapılıyor. Ürünlerin size teslim edilmesi ortalama 30-35 gün sürüyor.
Nakliye Ücreti Dışında Ekstra Ödeme Yapacak Mıyım?
Nakliye bedeline yurtiçi ve yurtdışı gümrük vergileri de dahildir. Ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yok.
 

392941629191986
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4