Koltuk Modelleri-İnegöl Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımları evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz mekan olan oturma odası ve salonlarda kullanılan mobilya türüdür. Günümüzün belki de büyük çoğunluğu oturma odasında geçer. İşten geldiğimizde dinlenme alanı, ailemizle geçirilen vakit, yapılan tatlı sohpetler hatta düzenlediğimiz film gecelerini de oturma odalarında yaparız. Sevdiklerimizi ve arkadaşlarımızı evimizin salonunda ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Haliyle bu kadar çok vakit geçireceğimiz eşyanın kalitesi ve rahatlığı en az görünümü kadar önemlidir. Koltuk takımı modellerinde kullanılan iskelet malzemesi uzun yıllar kullanılacak şekilde sağlam olmalıdır. Oturum rahatlığı ve konfor için sünger yüksekliği ve kalitesi de önem arz ediyor. Ve tabi ki kullanılan kumaş son görünümde en çok kendini gösteren malzemedir. 

Oturma grubu takımlarında hemen hemen her çeşit kumaş kullanılabilmektedir. Kadife,deri,keten,yumuşak keten, jeri kumaş ve daha bir çok seçenek mevcut. Burada seçimimizi etkileyen en önemli unsur takımın genel havasına en çok yakışan kumaş türünden çok uzaklaşmamak olacaktır. Eğer küçük çocukları olan bir aile iseniz seçeceğiniz kumaş türü silinebilir ve leke tutmaz özellikte olursa hayatınız bir hayli kolaylaşacaktır.

Koltuk Takımı Renkleri

Son yıllarda koltuk takımlarında açık koyu renklerin zıtlığı ile farklı renk kombinasyonları oldukça moda. Gri, laci, füme, siyah renkleriyle açık bej, krem rengi, açık gri, renkler kombinleniyor. Tabi ki daha canlı ve parlak renkler de seçebilirsiniz. Üçlü kanepelerde sade ve soft renkler tercih edip berjer kumaşlarını canlı tonlarda belki de desenli kumaşlarda seçerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları

Sizler için hem kaliteli hem de ucuz koltuk takımları modellerini mobilyaninegol.com da sergiliyoruz. Mobilyan İnegol olarak sizin için inegöl mobilya firmalarının seçili ürünlerini satışa sunuyoruz. Siz de evinizde otururken web sitemiz üzerinden kolayca siparişlerinizi oluşturabilir aradığınız mobilyalara kavuşabilirsiniz. Tüm koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını görmek için sayfamızı ziyaret etmeyi utmayın.

Mobilyan İnegolde her zevke ve tarza uuygun koltuk takımı modelini bulabilirsiniz.

 

Keyifli Alışverişler...

Çerez Kullanımı