Mobilyan İnegol Konsol Modelleri

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz konsol modelleri şıklığıyla evinizi taçlandıracak olmanın yanı sıra ergonomik tasarımları ve kullanım pratikliği ile hayatınızı da kolaylaştıracak. Genellikle yemek odalarında tercih edilen konsollar misafirleriniz için özenle koruduğunuz yemek ve sofra takımlarını koyabileceğiniz geniş alanlar sunuyor. Oturma odalarında tv altı olarak ya da evinizin diğer alanlarında depolama alanı olarak kullanabileceğiniz çekmeceli konsol modelleri hem dokarosyan bütünlüğünü sağlayacak hem de elinizin altında olması gereken eşyalarınızı muhafaza edecektir.

Konsol Çeşitleri

Konsollar; klasik konsol modelleri, aynalı konsol modelleri, beyaz lake konsol modelleri, ahşap konsol modelleri ve daha bir çok çeşit ve renkte üretiliyor. Cevizden krem rengine ve griden siyaha kadar her renk seçeneğini bulabilirsiniz. Retro tasarımlardan vazgeçemeyenler için retro konsol modelleri farklı renk seçenekleriyle sizleri bekliyor. Mobilyan İnegolde aradığınız tüm konsol modellerine ulaşabileceğiniz geniş ürün yelpazesi mevcut. Tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olup iki yıl üretici garantilidir.

Konsol Fiyatları

 

İnegöl mobilyası konsol fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde çaılışıldı. Modern ve sade tasarımlarda ekonomik fiyatlar görürken, lüks tasarımlı konsol modellerinde fiyatlar artabiliyor. Tüm model çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için konsol sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Çerez Kullanımı