Masa Sandalye Modelleri

Mobilyan İnegolde evinizi dekore ederken ihtiyaç duyacağınız her mobilyaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koltuk takımından masa sandalye takımlarına kadar aradığınız her şey bir tık uzağınızda. 

Mutfak Masa Takımı Modelleri

Mutfak masası her evde olan temel mobilyalardan biridir. Mutfağınızın boyutuna göre 2 kişilik,4 kişilik ve 6 kişilik mutfak masası modellerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. 4 kişilik ve 6 kişilik masa modellerinde açılabilir özelliğe sahip olan modellerimiz ile ihtiyaç halinde daha geniş bir masaya sahip olabilirisiniz. Çekirdek aileler ya da yalnız yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış küçük mutfak masası takımları hem az yer kaplayacak hem de tüm gereksinimlerinizi karşılayacaktır.

Evimde doğal parçalar görmekten hoşlanıyorum diyorsanız ahşap mutfak masası takımı modellerimize göz atmayı unutmayın. Ahşap malzemenin kaliteli ve tok duruşu mutfak dekorasyonunuz için benzersiz  masa sandalye tasaımlarına imza atıyor. Yıllardır eskimeyen ve her daim modaya ayak uyduran ahşam masa sandalye modellerimizi www.mobilyaninegol.com da bulabilirsiniz. 

Tabi ki tek seçenek ahşap değil. Modern mutfak masa takımı modelleri koleksiyonumuzda metal malzemeli takımlar, masif ahşap masalar, mermer desenli görünümler ve renkli mutfak masası modelleri bulunuyor. Tek yapmanız gereken evinizin konforu alanından çıkmadan web sitemizdeki modelleri inceleyip size en uygun olanı sipariş vermek. Biz sizin için ürünlerinizi evinize kadar getiriyoruz.

Yemek Masası Takımları

Salon masa sandalye takımı modellerinde, avangart mobilya, modern mobilya ve yenilikçi tasarımıyla metal ayaklı aynalı yemek masası modelleri mevcut.Salonunuzda kullandığınız mobilyalarınıza uygun modeller seçebilir, ya da yemek odası takımları kategorimizden set halinde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Masa Sandalye Takımı Fiyatları

Ucuz masa sandalye takımı modellerimizi ekonomik fiyatlarla satışa sunuyoruz. Böylece uygun fiyatlarla yeni bir yuva kurarken ya da eskiyen eşyalarınızı yenilerken uçuk meblağlar ödemek zorunda kalmazsınız. Mutfak masası ve yemek masası takımlarında fiyatlar tasarıma ve işçiliğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin luxury mobilya kategorisinde olan masa takımlarımızda fiyatlar yukarıya doğru çıkabilmekte. 

Mobilyan İnegol inegöl mobilyası masa ve sandalye modellerini tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat avantajıyla ulaştırıyor...
 

Etiketler: Masa Modelleri İnegöl,Masa Sandalye Fiyatları,Ucuz Mutfak Masaları,Salon masa sandalye takımı, inegöl masa takımı fiyatları                         

Çerez Kullanımı