Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası takımı almayı düşünüyorsanız sizin için en güncel modelleri mobilyaninegol.com'da bir araya getirdik. Tüm yatak odası takımı modelleri üstün kalite standartlarıyla üretilip sizlerin beğenisine sunuluyor. 

İnegöl mobilyası tüm dekorasyon eşyalarında olduğu gibi modern yatak odası denilince de akla ilk gelen markalardan biri. Yılların deneyimini yeni nesil tasarım anlayışlarıyla harmanlayarak oluşturduğumuz modeller arasından zevkinize en çok hitap edeni seçip web sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. 

Modern yatak odası modelleri ürürn skalasında hayatınıza ekstra konfor ve ışık katacak benzersiz modeller barındırıyor. Bazalı yatak odası takımları ve karyolalı yatak odası takımları olarak iki farklı opsiyonu olan takımlardan ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz karyolası olan takımları müşteri temsilcimizle iletişime geçerek ufak bir fiyat farkıyla bazalı olarak satın alabilirsiniz. Bazalı yataklar hem ekstra depolama alanı sağlayacak hem de hiç yer kaplamayarak odanızın ferak görünmesine katkı sağlayacaktır. 

Yeni nesil modern yatak odası takımları farklı parçaların bir araya geldiği eşsiz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Son zamanarda dolap kapaklarında reflekte temperli cam malzeme kullanılmasıyla yatak odanızda ufak bir plaza havası oluşuyor. Gelenekselleşmiş beyaz,krem ve ceviz renginin yanında gri ve siyah rengin de sıkça kullanıldığı yatak odası takımları 2021 yılında da sıkça göreceğimiz tasarımlar arasında.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Mobilyan İnegol de yatak odası fiyatları cazip ödeme seçenekleriyle hiç kimsenin bütçesini aşmıyor. Uygun fiyatlı modern yatak odası takımlarıı incelemeden alışverişinizi tamamlamayın. Tüm model ve fiyatlarımızı görmek için www.mobilyaninegol.com'u ziyaret etmeyi unutmayın..
 

Çerez Kullanımı