Tv Üniteleri-Duvar Ünitesi Modelleri

Tv üniteleri günümüzün vazgeçilmez mobilya eşyalarından biridir. Gerek dekorasyon amaçlı gerekse kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle her evde farkı bir çeşidini görebiliyoruz. Eskiden televizyonlarımızı koyduğumuz tv sehpaları oturma odalarının baş köşeleride olurdu. Şimdiyse televizyonlar duvara monte edilerek kullanılıyor teknolojideki bu değişimle beraber televizyon sehpası olarak kullandığımız mobilyalar da değişime uğradı.

Tv Ünite Çeşitleri

Duvar üniteleri tv koyacağımız duvarı komple kaplayacak şekilde bütün halinde olabildiği gibi parçalı olarak tv altı sehpası ve üst kısımda dekoratif raflar, küçük kapaklı dolaplar, mini kitaplıklar eşliğinde takım olarak da üretiliyor. Evinizin alanına göre tercih edebileceğiniz farklı farklı modeller mobilyaninegol.com da mevcut. 

Tv ünite modelleri; ahşap tv üniteleri, lake tv üniteleri, modern tv üniteleri, lüks tv üniteleri ve daha bir çok çeşitte üretilmekte. Dekorasyonda doğal malzemeler tercih ediyorsanız ahşap üniteler, beyazın asil duruşu bana yeter diyorsanız lake boyalı tv ünite modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Modern tv ünite modelleri evinize dinamik ve canli bir hava katacak benzersiz modellere sahip. Tabi ki retro severleri de unutmadık vintage tasarımlı geçmişin izlerini taşıyan duvar ünitesi modellerimiz sayfamızda yerini aldı.

Tv Ünite Fiyatları

 

Bursa tv ünitesi fiyatları seçeceğiniz modele ve ebatlara göre değişiklik gösterebilmekte. Retrodan lükse tüm ünite modellerimizde sizin için en uygun fiyatları tercih ettik. Aradığınız ünite modelini hala bulamadıysanız sitemizi incelemeyi unutmayın.

₺3.363,00
₺3.655,00
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Çerez Kullanımı